تبلیغات
دوستان مدرسه - شخصیت علی کریمی زیر سوال رفت!


دوستان مدرسه

پایگاه اطلاع رسانی دوستان مدرسه

علی کریمی در مصاحبه ای که در برنامه نود داشت، حرف هایی زد که اصلا برازنده بازیکنی که لباس ملی به تن کرده، نبود.  

کریمی محبوبیتش را در میان مردم آذری از دست داد. مردمی که روزی روزگاری عکس و پوسترش را به در و دیوار می زدند، الان از او متنفر اند. آنها عاشق کریمی بودن غافل از اینکه کریمی جنبه این عشق را نداشت. خوب شد این ماجرا پیش اومد و دشمنمون رو شناختیم.

با مشاهده این رفتار از علی کریمی، ثابت شد که کسی نمی تواند پا روی جا پای علی دایی بگذارد. این کجا و آن کجا!!! یکی می شه مثل دایی که بکنبایر از منش و اخلاقش دائما تعریف می کنه،، یکی هم می شه مثل کریمی که از بایرن مونیخ به خاطر یللی  تللی بیرونش می کنن. 


کریمی یادت باشه علی دایی سرورته

جواب به آقای zoro که به صورت خصوصی کامنت گذاشته:
طرفدارای تراکتور مثل طرفدارای پرسپولیس و استقلال نیستن که با یه باخت به تیمشون فحش بدن. اگه در بازی تراکتور و سایپا که به نفع سایپا تموم شد، در ورزشگاه یادگار امام تبریز بودین، می دیدین که در پایان بازی، تماشاگرا حدود 5 دقیقه به طور ایستاده داشتن تراکتور رو تشویق می کردن. این حرکت جمعی فقط و فقط در بازی های اروپایی مشاهده می شه. هر چی باشه تبریز شهر اولین هاست. تو هواداری هم اولینه!


نوشته شده در 1388/07/30 ساعت 10:12 توسط فرید مهری نظرات | |


:قالبساز: :بهاربیست:

Download Online TV


Choose your language PARS-PIC PARS-PIC PARS-PIC
این وبلاگ در شهریور 86 در سیستم بلاگفا افتتاح شده است ولی از شهریور 88 به میهن بلاگ انتقال یافته است. بیشتر فعالیت های این وبلاگ جنبه علمی دارد. از شما بازدید کننده محترم تقاضای پیشنهاد و انتقاد دارم. نکته مهم::: برای مشهاده بهتر قالب این وبلاگ از مرورگر google chrome و یا Fire Fox استفاده نمایید. در مرور گر های IE و opera قالب این وب نامنظم می شود.